FRANCO COSTA. ”Keep our air clear”.

4385646. FRANCO COSTA. ”Keep our air clear”.

Färgserigrafi, signerad och numrerad 174/250.

80 x 60 cm.

Rammått: 97 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 60 cm.

Rammått: 97 x 75 cm.

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 326