VÄSKOR - 2st läder väskor, resväskor 56/60-tal.

4385468. VÄSKOR - 2st läder väskor, resväskor 56/60-tal.

Storlek 63x43x16 & 60x41x25.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 63x43x16 & 60x41x25.

Bruksslitage.

Antal besök: 202