PEACOAT, polyester, Red Valentino 2000-tal. Italien.

4384464. PEACOAT, polyester, Red Valentino 2000-tal. Italien.

Storlek Italiensk storlek 40.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek Italiensk storlek 40.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 310