INGEGERD SILOW. Matta, rölakan, signerad IS.

4384457. INGEGERD SILOW. Matta, rölakan, signerad IS.

Cirka 138 x 210 cm.

Bruksslitage. Fransar med skador.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 138 x 210 cm.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 476