BÄGARE 2 stycken, silver, 1809.

4383894. BÄGARE 2 stycken, silver, 1809.

Otydliga stämplar.
Höjd 6.5 cm.
Total vikt 52 g.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydliga stämplar.
Höjd 6.5 cm.
Total vikt 52 g.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 185