SOFFBORD Ulferts, sent 1900-tal.

4383816. SOFFBORD Ulferts, sent 1900-tal.

Masurbjörk.

Höjd 49
Djup 85
Bredd 135

(cm).

Bruksslitage, repor, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Masurbjörk.

Höjd 49
Djup 85
Bredd 135

(cm).

Antal besök: 591