STIG OLSON. GÅRDSPLAN.

STIG OLSON. GÅRDSPLAN.
4383776. STIG OLSON. GÅRDSPLAN.

Olja på duk, signerad, 46x38 cm. Ramens mått ca 48x40 cm.

Stig Olson (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stig Olson (Född 1947)

Antal besök: 308