GUNNAR ODIN. Etsning 15 ex, signerad.

4383541. GUNNAR ODIN. Etsning 15 ex, signerad.

Bildmått 39x49 cm.
Rammått 83x68 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gunnar Odin (1926–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 39x49 cm.
Rammått 83x68 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gunnar Odin (1926–1972)

Antal besök: 97