4383163. 1970-talets modulära stränghyllsystem.
1970-talets modulära stränghyllsystem,
Hyllsystem bestående av:
12 brädor - 26 x 71 cm,
2 brädor - 36 x 71 cm,
4 behållare - h. 47 cm, b. 71 cm, djup 36 cm,
1 behållare - h. 70 cm, W 71 cm, djup 26 cm,
1 behållare - h. 40 cm, W 71 cm, djup 26 cm,
5 stegar - h. 113,5 cm, B. 29,5 cm,
5 stegar - H. 76 cm, B. 39 cm,
8 kors,
Div. hållare och skruvar,
1 nyckel tillgänglig.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på ställen repor, gnidning och stötar, delvis fläck/missfärgning, den befintliga nyckeln passar inte in i låset på den nedre högra behållaren (låset är öppet).
Hyllsystem bestående av:
12 brädor - 26 x 71 cm,
2 brädor - 36 x 71 cm,
8 kors,
Div. hållare och skruvar,
1 nyckel tillgänglig.