LJUSLYKTOR 3 stycken, 1960/70-tal.

4382917. LJUSLYKTOR 3 stycken, 1960/70-tal.

Svarvad furu med kupor i rödtonat glas.
Höjd 16 cm, diameter 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm, diameter 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 102