KOPPARFÖREMÅL, 4-delar.

KOPPARFÖREMÅL, 4-delar.
4382810. KOPPARFÖREMÅL, 4-delar.

Brandspruta längd ca 86 cm
Kittel
Höjd ca 23 cm
Bredd ca 35 cm
Vattenresovar
Höjd ca 20 cm
Bredd ca 43 cm
Vedkorg
Höjd ca 25 cm
Diameter ca 26 cm.

repor, nött, märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brandspruta längd ca 86 cm
Kittel
Höjd ca 23 cm
Bredd ca 35 cm
Vattenresovar
Höjd ca 20 cm
Bredd ca 43 cm
Vedkorg
Höjd ca 25 cm
Diameter ca 26 cm.

repor, nött, märken, bucklor.

Antal besök: 148