FÖNSTER, 3 st, 18/1900-tal.

FÖNSTER, 3 st, 18/1900-tal.
4382364. FÖNSTER, 3 st, 18/1900-tal.

Höjd 101, bredd 86 cm.

Slitage. Sprickor i glas förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 101, bredd 86 cm.

Antal besök: 464