LÄKARVÄSKA, 1900-tal.

LÄKARVÄSKA, 1900-tal.
4382013. LÄKARVÄSKA, 1900-tal.

Längd 36, bredd 20, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 177