ERIK HÖGLUND. BOKSTÖD, TVÅ STYCKEN, BODA.

4381668. ERIK HÖGLUND. BOKSTÖD, TVÅ STYCKEN, BODA.

Glas, i form av ansikten, signerade, höjd ca 10-11 cm.

Bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 324