JULTALLRIKAR 18 stycken, Gustavsberg.

4381381. JULTALLRIKAR 18 stycken, Gustavsberg.

1970/80-tal.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1970/80-tal.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 355