BREITLING 'Callistino', ref. B52045, quartz.

4381196. BREITLING 'Callistino', ref. B52045, quartz.

Blå urtavla, stål med förgyllda detaljer.

Diameter: 28 mm, 30 mm med krona.

Originalask ingår samt putsduk.

Utförd service hos autentiserad urmakare för Breitling 18/3 2025, med byte av batteri med ett års garanti på batteri utifrån utförd service.

Smärre bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Asken med smärre skada/bortfall på baksidan vid gångjärnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 016