LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal.

4380695. LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal.

5 ljusarmar, diameter ca 50. höjd 65 cm.

Bruksslitage, enstaka prismor saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 182