HELEN TAPPER, STOR VAS, JOHANSFORS, SIGNERAD, NUMRERAD.

4380578. HELEN TAPPER, STOR VAS, JOHANSFORS, SIGNERAD, NUMRERAD.

Höjd 39, diam nedtill ca 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 177