STOR KOPPARBALJA (84 CM).

STOR KOPPARBALJA (84 CM).
4379753. STOR KOPPARBALJA (84 CM).

Höjd 42, diam 64 cm.

Åldersslitage, bucklor, oputsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42, diam 64 cm.

Antal besök: 418