ERNST HÄLLGREN etsning, signerad.

4379328. ERNST HÄLLGREN etsning, signerad.

Bildmått 32x33 cm.
Rammått 53x53 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 32x33 cm.
Rammått 53x53 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 171