BOUILLOTTELAMPA.

BOUILLOTTELAMPA.
4379215. BOUILLOTTELAMPA.

Mässing, med tre ljuspunkter, skärm av grönlackerad plåt, Danmark 1900-talets andra hälft, höjd 60, diameter 36 cm.

Lätt bruksslitage, skärm med några små märken, stickkontakt saknas, för funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
4379215. BOUILLOTTELAMPA.

Antal besök: 313