MINIRÄKNARE & Handdatorer sent 1900-tal.

4378233. MINIRÄKNARE & Handdatorer sent 1900-tal.

Alla i kartong, några med instruktionsböcker.
Hewlett Packard 20 S Scientific
Casio fx-3900P
Casio fx9750G "Power graphic"
Casio fx-115S
Casio fx-6300G
Casio CFX-9950G
Commodore SR6140R
Texas Instruments TI-30
Texas Instruments TI-30 LCD
Sharp PC-1247.

Slitage, namn skirvet i bläck, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Casio fx-3900P
Casio fx9750G "Power graphic"
Casio fx-115S
Casio fx-6300G
Casio CFX-9950G
Commodore SR6140R
Texas Instruments TI-30
Texas Instruments TI-30 LCD
Sharp PC-1247.

Antal besök: 351