BROR BODINGH. "Motiv från Ångetrakten", sepiamålning på pannå, signerad och daterad 1932 cm.

437822. BROR BODINGH. "Motiv från Ångetrakten", sepiamålning på pannå, signerad och daterad 1932 cm.

Bildmått 32 x 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 32 x 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 817