BORDSUPPSATS, silver, glas, 1900-tal.

4378081. BORDSUPPSATS, silver, glas, 1900-tal.

Bruttovikt 1076 gram.
Höjd 17,5, diameter 29 cm.

Bruksslitage, märken, nagg förekommer. otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruttovikt 1076 gram.
Höjd 17,5, diameter 29 cm.

Antal besök: 191