LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal.

4377650. LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal.

5 ljusarmar, diameter ca 52, höjd 63 cm.

Slitage, böjda spröt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, böjda spröt.

Antal besök: 187