SÄNGBORD 1 par, 1900-talets andra hälft.

4377475. SÄNGBORD 1 par, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerade stommar. 1 låda samt övre etage.

Höjd 54
Bredd 43
Djup 32.5

(cm per styck).

Slitage, repor, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54
Bredd 43
Djup 32.5

(cm per styck).

Slitage, repor, skavmärken.

Antal besök: 443