ANKARE, gjutjärn, 18/1900-tal.

4377318. ANKARE, gjutjärn, 18/1900-tal.

Längd 51, bredd 27 cm.

Bruksslitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51, bredd 27 cm.

Antal besök: 220