SMINKBORD, teakfanér, 1950/60-tal.

437700. SMINKBORD, teakfanér, 1950/60-tal.

Uppfällbar lucka med spegel, invändig inredning med fack. 2 st lådor under skivan. Längd 95, bredd 40 cm, höjd 71 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador vid hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 826