MARIA HILLFON. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

4376959. MARIA HILLFON. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

ca 24x19 cm, inglasad
rammått ca 44x35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Hillfon (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 24x19 cm, inglasad
rammått ca 44x35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Hillfon (Född 1945)

Antal besök: 189