AXEL OLSON. Blå himmel.

AXEL OLSON. Blå himmel.
4376888. AXEL OLSON. Blå himmel.

Gouache, 11 x 15,5 cm, inklusive ram 25 x 29 cm. Signerad och daterad Axel O -35.

Fuktskada.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktskada.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 342