AXEL ÖSTERBERG. Etsningar, 2 st, signerade.

4376687. AXEL ÖSTERBERG. Etsningar, 2 st, signerade.

Björn samt hare, rammått ca 37 x 25 cm vardera.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 246