KERSTIN NILSSON etsningar PT II, samramade, signerade.

4375180. KERSTIN NILSSON etsningar PT II, samramade, signerade.

61x35 cm med ram.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.
Glaset med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x35 cm med ram.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.
Glaset med skada.

Antal besök: 138