DOCKSERVIS, WIEN.

DOCKSERVIS, WIEN.
4374947. DOCKSERVIS, WIEN.

Matservis för dockor.
Bottenmärkta med bikupa.
En gryta med lock, diameter ca 11cm, höjd 8cm.
En gryta med lock, diameter ca 10cm, höjd 6cm.
Ett större fat, diameter 15cm.
Fem djupa tallrikar, diameter ca 12cm.
Tre tallrikar, diameter ca 12cm.
Fem assietter, diameter ca 9cm.

Bruksslitage. Några delar med nagg eller glasyrkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!
4374947. DOCKSERVIS, WIEN.

Matservis för dockor.
Bottenmärkta med bikupa.

Antal besök: 425