OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på duk, signerad Hj Söderberg.

4374078. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på duk, signerad Hj Söderberg.

Dukmått 75x56 cm.
Rammått 95x76 cm.

Smärre krackelyrer och färgsläpp.
Ram med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 75x56 cm.
Rammått 95x76 cm.

Ram med smärre skador.

Antal besök: 329