JACOB HÄGG etsning 1912, signerad.

4374051. JACOB HÄGG etsning 1912, signerad.

Gustav III.
Bildmått 62x46 cm.
Rammått 84x68 cm.

Ej examinerad ur ram.
Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gustav III.
Bildmått 62x46 cm.
Rammått 84x68 cm.

Ej examinerad ur ram.
Gulnad.

Antal besök: 205