BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Ingrid", Dux.

4374050. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Ingrid", Dux.

Sitthöjd: ca 40 cm.
Bredd: ca 75 cm.

Kraftigt slitage och skador, luktar.
Säljes som rep-objekt.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd: ca 40 cm.
Bredd: ca 75 cm.

Säljes som rep-objekt.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 398