STOLAR, 10 st, 1950/60-tal.

437374. STOLAR, 10 st, 1950/60-tal.

Stapelbara. Förkromad rörstomme av metall. Rygg och sits av formpressat trä.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 765