RALPH LUNDQUIST, FÄRGLITOGRAFI, SIGNERAD, DATERAD.

4373666. RALPH LUNDQUIST, FÄRGLITOGRAFI, SIGNERAD, DATERAD.

Motiv 51 x 35 cm
Rammått 66 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 51 x 35 cm
Rammått 66 x 49 cm.

Antal besök: 143