ELISABET (LISA) SÖDERSTEN, OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD.

4373163. ELISABET (LISA) SÖDERSTEN, OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD.

Motiv 45 x 37 cm
Rammått 53,5 x 45,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 45 x 37 cm
Rammått 53,5 x 45,5 cm.

Antal besök: 203