Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Guasche på djurhud. 1900-talets andra hälft.
437226. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Guasche på djurhud. 1900-talets andra hälft.
78 x 105 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
78 x 105 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
696