FILIGRANBROSCH, Sterlingsilver, "Arvid Jonsson". Nässjö, 1960/70-tal, vikt 5 g.

437210. FILIGRANBROSCH, Sterlingsilver, "Arvid Jonsson". Nässjö, 1960/70-tal, vikt 5 g.

Stämplad NAJ, längd ca 3,5, bredd 2,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 042