KLOCKA och BAROMETER, mässing, Pilot.

4371575. KLOCKA och BAROMETER, mässing, Pilot.

Monterade på träplatta, diameter ca 12 cm.
Längd träplattan ca 28 cm.

Slitage, märken, repor, glaset med små skador, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd träplattan ca 28 cm.

Antal besök: 263