ELSA CASTELLO. "Tidig höst", olja på duk, signerad.

437128. ELSA CASTELLO. "Tidig höst", olja på duk, signerad.

75 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 75 cm.

Antal besök: 1 738