INGEGERD SILOW. MATTA, RÖLAKAN.

4371190. INGEGERD SILOW. MATTA, RÖLAKAN.

Signerad "IS".
Storlek ca 230X166 cm.

Sedvanligt bruksslitage. En liten fläck.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "IS".
Storlek ca 230X166 cm.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 1 604