ARTHUR PERCY. Teservis, Gefle.

4371111. ARTHUR PERCY. Teservis, Gefle.

11 koppar.
12 fat.
16 assietter.
Sockerskål.
Gräddhanna.

Ytslitage.
Sockerskålens lock med nagg.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

11 koppar.
12 fat.
16 assietter.
Sockerskål.
Gräddhanna.

Ytslitage.
Sockerskålens lock med nagg.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 292