BOKHYLLA, 2000-tal.

BOKHYLLA, 2000-tal.
4371036. BOKHYLLA, 2000-tal.

Elva stycken kvadratiska hyllplan

Höjd: 205 cm
Bredd: 23 cm
Djup: 20 cm.

Mindre bruksslitage, mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4371036. BOKHYLLA, 2000-tal.

Höjd: 205 cm
Bredd: 23 cm
Djup: 20 cm.

Antal besök: 412