TORSTEN PERSSON, OLJA PÅ DUK, SIGNERAD.

4370486. TORSTEN PERSSON, OLJA PÅ DUK, SIGNERAD.

Motiv 37 x 27 cm
Rammått 42 x 31 cm.

Tema

Konst

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 37 x 27 cm
Rammått 42 x 31 cm.

Tema

Konst

Antal besök: 197