TORSTEN PERSSON, OLJA PÅ DUK, SIGNERAD.

4370448. TORSTEN PERSSON, OLJA PÅ DUK, SIGNERAD.

Motiv 47 x 23 cm
Rammått 51 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 47 x 23 cm
Rammått 51 x 27 cm.

Antal besök: 149