SELTERGLAS, 11 st, 1900-talets första hälft.

437014. SELTERGLAS, 11 st, 1900-talets första hälft.

Rutslipad dekoration. Avvikande dekoration på 5 glas.

Bruksslitage. Nagg på ett glas vid kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408