BENGT BÖCKMAN. Etsning 1/10, signerad.

4369518. BENGT BÖCKMAN. Etsning 1/10, signerad.

Bildmått 18x13 cm.
Rammått 33x26 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 18x13 cm.
Rammått 33x26 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 137